Michal47

Jak nahlásit podezření v počítači, aby proti němu mohl antivirový program zakročit?

To přece předpokládá

buď
že uživatel počítače má stejné nebo větší schopnosti, než tvůrce viru

nebo
že cílovou skupinou není pouze on sám (že se tedy najde někdo jiný, kdo si může dát tu práci).

Děkuji předem za všechny odpovědi!

Odpovědi
postcd

kliknu pravým tlačítkem na podezřelou složku nebo soubor a zvolím kontrolu antivirem. Já používám http://virusto­tal.com dokáže to zkontrolovat desítkami antivirů.