Avatar uživatele
mojitek

Jak nafouknout takový ten velký míč na cvičení / sezení?

Ahoj všem,mám ten míč ,na benzínce jsem ho nafoukl,ale nejde to nafouknout úplně tak jak bych chtěl.Máte někdo radu kde a jak se to dá nafouknout? Předem díííky.

Jo jo,gymnastický,já si nemohl vzpomenout :D. Jenže já jsem sice velký kutil,ale kompresor nemám. Ale mám v autě pumpičku,sice nemám zdání jestli funkční,ale mám. Šel by ten konec dokoupit na tu pupmičku? A kde?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, briketka10, marci1, zzzlatokopka před 3253 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Gymnastický míč mám nafouknutý obyčejnou pumpičkou na kolo. A míč je super, sedím na něm téměř pořád. 🙂
Rady jak míč nafouknout . http://www.gym­nasticky-mic.cz/2014/07/­15/jak-spravne-nafukovat-velky-cvicebni-mic/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Myslíš gymnastický míč?

Já ho nafukuji normálně kompresorem, ale na konec musím našroubovat takovou tenkou kovovou tyčinku jako na kopací míč, ta se dá koupit va sportovních potřebách asi za dvacku.

Tak úplně jako kola od auta nafouknout nejde, každý míč má jinou nosnost a podle ní je tam i tlak na kolik se nafukuje, u přefouknutí praskne:-(
Doplňuji:
Jo na pumpu to jde taky, to nafoukneš i tou na kolo, jen tam musí být ten konec. Míč vem sebou do prodejny, ať to přesně napasují, ale na můj pasuje stejný koncák jak na kopačáky.

Upravil/a: zzzlatokopka

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Není pochyb o tom, že nejlepší je na to mít speciální pumpičku s nástavcem. Když ale není, dá se to udělat jakoukoli jinou pumpičkou. Důležité je jen to, aby měla zpětný ventil. Tlak v míči je malý, koncovku v podstatě na cokoli stačí jen přiložit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Nefukoval jsem ho i hubou (jestli je to možné záleží na ventilku). Ale je to tak na hraně kdy je míč použitelnej, chtělo by to víc. Zpravidla se tam co se koupí míč dá koupit i pumpička… Plastová, levná, s několika koncovkama na míče a další nafukovací ptákovinky (cca 30kč) Na míč zpravidla plastová tlustá koncovka…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1978 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

Dochy : já ten míč nafouklej mám,ale je to měkký už docela. Byl jsem se ptát ve Sportissimu a tam redukci neprodávaj,jenom s pumpičkou za kilo :D

před 3252 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

marci1 : děkuju

před 3253 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

takže třeba Sportissimo …apod,tam se juknu. Děkuju moc za radu

před 3253 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

zkus obyc. hrackarstvi staryho stylu, pokud ho mas nekde po ruce… nebo ťamany.

před 3249 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek