Ozzy21

Jak naformátovat USB flash-disk?

Pomozte
Chci naformátovat flešku ,protože se tam něco pokazilo ale vždycky se mi na konci ukáže ,že disk f nemohl formátování dokončit.

Doplňuji:
Jenže před tím normálně fungovala

Nejlepší odpověď
anonym

Pravděpodobně bude fleška vadná.

Další odpovědi
Hlada

Není zašifrovaná nebo nemá zamknuté soubory? V tom případě by pomohl Unlocker. Není na ní přepínač ochrany záznamu? Zkus ji naformátovat jiným programem.
Bootice
Check Flash
HP USB Storage Format Tool
HP Windows Format Utility for USB

Michal Kole

Vem si notebook, jdi za prodejcem na reklamaci. Když to předvedeš tak to bude pro prodejce důkaz a bude mít méně šancí se vykrucovat.

Taky by byl dobrý záznam na kameru.