Fidel

Jak naformátovat SD kartu do digitální zrcadlovky? Jde mi o velikost clusteru. Jak velký je nejlepší? Výhody + nevýhody.

díky
Doplňuji:
Díky za tipy, nějak mě to nenapadlo :) Formátoval jsem ji ve Win7, ale potom neukládala fotky tak rychle, jak měla, takže jsem ji ještě přeformátoval ve foťáku a je to OK

Nejlepší odpověď
www

Pravděpodobně tě odpověďí zcela neuspokojím, ale toto nechávám na fotoaparátu.
Zformátovat kartu? Ano, a ponechám nastavení.
Zatím jsem žádné problémy s kartou neměl.

Další odpovědi
baghira

Ať si to zformátuje foťák podle svýho. Nebo FAT32 a víc neřeš.