Babsi

Jak naformátovat paměťovou kartu?

Koupila jsem si dnes Micro Sd kartu 4GB, ale v mobilu se mi pořád zobrazuje, že není naformátovaná. Nevíte co s tím?
Doplňuji:
To jsem zkoušela nastavit… formátovala jsem to i přes počítač, ale nejde to..

Nejlepší odpověď
dj.david1234

V nastavení si vyberte paměťovku a dejte naformátovat :)
Doplňuji:
Smím, se zeptat na Vaší značku telefonu? U každého je jinak.. ale pokud jste to formátovala i přes pc, tak se divím.

Další odpovědi
mosoj

A jak jste to naformátovala. Jako NTFS nebo FAT 32 ? Ten telefon bude chtít spíš FAT 32.
Pokud by to nešlo zkusil bych oba způsoby jeden po druhém.