doktorphlox

Jak naformátovat HDD v notebooku, když nemám k dispozici jiný počítač?

Vím, že kdybych připojil HDD k jinému počítači, dal by se naformátovat. Ale nemám jiný počítač a chci HDD před novou instalací Windows přeformátovat. Jak vyvolat na počátku nějakou nabídku k formátování? Díky moc.

Nejlepší odpověď
Hlada

Před instalací Windows není potřeba disk formátovat nějak jinak. Je to volitelný krok při instalaci.

Další odpovědi
Michal Kole

Strčíš DVD od Windows a dáš opravnou konzoli

MILAN1961

POKUD BUDEŠ INSTALOVAT NOVÝ SYSTÉM TAK JE TO SOUČÁSTÍ INSTALACE