Avatar uživatele
Elaela

Jak nastavit na Facebooku, abych svoje příspěvky viděla „jenom já“?

Nedávno byl můj Facebook nadstaven tak, že když se kliklo u cizího příspěvku na Sdílet, tak se nabídlo více možností kam sdílet, a mezi možnostmi byla i možnost Jenom já.
Už ta možnost s názvem Jenom já v nabídce není, a nevím proč – viz.: http://prntsc­r.com/1kflvrj
Ví někdo prosím jak a kde to nadstavit aby bylo v nabídce i kolonka Jenom já?
Děkuji

Zajímavá 0 před 991 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Postmaster

Nejlepší je zrušit Facebook a jiné sociální sítě, já jsem to udělal a mám klid!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Disraeli

Klikneš na „Sdílet v kanálu příspěvků“ a tam si vybereš „jenom já“ (nebo veřejný, přátelé, přátelé kromě…, konkrétní přátelé, vlastní).
Popřípadě to můžeš třeba „sdílet (přátelé)“ a pak si na tom příspěvku změnit pro koho je to viditelné – můžeš si vybrat „jenom já.“

V hlavní nabídce sdílení je na vrchu vždycky to, jaks to sdílela naposledy . V tvém případě je tam teď „veřejný.“ Když teď dáš sdílet a v kanálu vybraných příspěvků zvolíš „jenom já“, tak i příště, když budeš něco sdílet, se ti na v hlavní nabídce na vrchu zobrazí „jenom já,“ přesněji „Sdílet (Jenom já).“ Namísto „Sdílet (Veřejný).“

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Elaela

To je fakt dobrá rada Disraeli. Jak jako mám dát Sdílet jenom já když právě o tom píšu že to tam není, je tam jen Sdílet veřejný? Nahoře se mi bude zobrazovat to co jsem dal naposledy? No a jak mám dát naposledy Sdílet jenom já když tam toto není? Není to vidět na odkazu který je vložen do otázky?

Avatar uživatele
Disraeli

Klikni na „sdílet v kanálu příspěvků“ a tam vyber „jenom já.“
Máš to i ve vlastním odkazu:
https://prnt.sc/1kflvrj (SDÍLET V KANÁLU PŘÍSPĚVKŮ… klikni na to, a zobrazí se ti možnosti, mj. i „sdílet jenom já“).

Přečti si to, ješkovy voči, ještě jednou, to co jsem psal v odpovědi. Alespoň tu první větu, protože tady už se jen opakuju…

Jestli umíš číst a trochu chápat… asi ne.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet