Elaela

Jak nastavit na Facebooku, abych svoje příspěvky viděla „jenom já“?

Nedávno byl můj Facebook nadstaven tak, že když se kliklo u cizího příspěvku na Sdílet, tak se nabídlo více možností kam sdílet, a mezi možnostmi byla i možnost Jenom já.
Už ta možnost s názvem Jenom já v nabídce není, a nevím proč – viz.: http://prntsc­r.com/1kflvrj
Ví někdo prosím jak a kde to nadstavit aby bylo v nabídce i kolonka Jenom já?
Děkuji

Odpovědi
Postmaster

Nejlepší je zrušit Facebook a jiné sociální sítě, já jsem to udělal a mám klid!

Disraeli

Klikneš na „Sdílet v kanálu příspěvků“ a tam si vybereš „jenom já“ (nebo veřejný, přátelé, přátelé kromě…, konkrétní přátelé, vlastní).
Popřípadě to můžeš třeba „sdílet (přátelé)“ a pak si na tom příspěvku změnit pro koho je to viditelné – můžeš si vybrat „jenom já.“

V hlavní nabídce sdílení je na vrchu vždycky to, jaks to sdílela naposledy . V tvém případě je tam teď „veřejný.“ Když teď dáš sdílet a v kanálu vybraných příspěvků zvolíš „jenom já“, tak i příště, když budeš něco sdílet, se ti na v hlavní nabídce na vrchu zobrazí „jenom já,“ přesněji „Sdílet (Jenom já).“ Namísto „Sdílet (Veřejný).“

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Elaela

To je fakt dobrá rada Disraeli. Jak jako mám dát Sdílet jenom já když právě o tom píšu že to tam není, je tam jen Sdílet veřejný? Nahoře se mi bude zobrazovat to co jsem dal naposledy? No a jak mám dát naposledy Sdílet jenom já když tam toto není? Není to vidět na odkazu který je vložen do otázky?

Disraeli

Klikni na „sdílet v kanálu příspěvků“ a tam vyber „jenom já.“
Máš to i ve vlastním odkazu:
https://prnt.sc/1kflvrj (SDÍLET V KANÁLU PŘÍSPĚVKŮ… klikni na to, a zobrazí se ti možnosti, mj. i „sdílet jenom já“).

Přečti si to, ješkovy voči, ještě jednou, to co jsem psal v odpovědi. Alespoň tu první větu, protože tady už se jen opakuju…

Jestli umíš číst a trochu chápat… asi ne.