qwert7

Jak nabrat svalovou hmotu?

Mám dotaz. Jak nabrat svalovou hmotu ? Díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
hanulka11

projdi si toto
snad najdeš co potřebuješ

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­109&q=Jak+nabrat+sva­lovou+hmotu+&sa=Vyh­ledat#1368

Další odpovědi
anonym

Naše babičky by ti řekly, hochu běž dělat dělníka. Budeš mít korbu jak kulturista a ještě uděláš něco užitečného. Z jejich pohledu, kdy musely od mládí tvrdě pracovat, jim připadá, že ve fitkách dochází k marnotratnému plýtvání neužitečných energií a člověk se jim vlastně ani nemůže divit. Zlatá mládež má příliš laciný luxus, je znuděná a pohrdá tradičními hodnotami.
Jo, kdybyste poznali opravdovou chudobu a skromnost, rázem byste měli úplně jiné starosti.

Alesh

Kombinace několika faktorů, z nichž nejhlavnější jsou:
správná strava ve správném množství
správné cvičení
správná životospráva
aj.