Thor841

Jak nabootovat NTB Asus x55a s Win8?

Zdravím všechny. Prosím o pomoc, protože jsem opravdu na pokraji nervů 😁. Jednoduše. Koupil jsem si notebook Asus s Win8. Už jsem zjistil, že to byla velká chyba. Každopádně jediné řešení je přeinstal na Win7. Problém je, že se mi nedaří nastavit BIOS tak, aby se Win7 nabootovali. Prostě je to prokleté nebo nevím. Nikdy jsem se s tím nesetkal, vždy jsem si poradil, ale tohle je hrůza děs ☹.
Děkuji všem za pomoc a radu

Odpovědi
Supercom

Při startu počítače dřív než naběhne logo Windows zmáčkni buď F12 pro bootovací menu nebo F2 pro bios a tam vtbereš bootovat. Pokud to nestihneš zmášknout do doby než naskočí logo, použij zkratku Alt+,(Del). Hodně štěstí :).

Retko

Myslim ze je to tlacitko F11, ktere mas mackat pri nabehu pro vyber bootovaciho media..

Skus nacpat widle na flashku (na jinem PC :) a pak mackej hodne to F11, vyskoci nabidka, kde vyberes USB, a dal uz vis…