D4ni692

jak nabít úplně vybité PSP?

vybilo se mi psp a ja nevim jak ho nabit. nabijecku nemam, mam jen usb pres ktery to nabijim pres pc. da se to nejak nabit, vubec mi to nereaguje a ja k pripojeni k pc musim zapnout psp a oznacit USB connection ale jak kdyz to mam uplne vybity?

Nejlepší odpověď
cochee

Pokud nabíjení přes USB vyžaduje potvrdit přípoj k USB, pak asi nezbude nic jiného, než si nabíječku od někoho půjčit. Já jsem PSP nikdy neměl v ruce, ale – neobjeví se po připojení vyplého PSP nějaká ikonka nabíjení, podobně jako na vypnutém mobilu? Pokud je baterka fakt hodně vybitá, může to chvilku trvat, dejme tomu do minuty.

Jinak nabíjení bych řešil hodně rychle, protože LiIon baterie v dnešních elektronických přístrojích vybití pod určitou mez zabíjí. A ta určitá mez už asi brzo nastane, baterie totiž mírně ztrácejí náboj samy od sebe, říká se tomu samovybíjení.

Další odpovědi
Razza

Tak jestli si v tom, že i když dáš PSP nabíjet a baterka se nenabíjí, tak jsou 2 možnosti: a) baterka je vtahu a kup novou b) baterku si ždímal až moc a je podvibitá, pak ji běžnou nabíječkou nedobiješ a musíš někam na servis, kde umějí dobít i takovou baterku.