Tizh19

Jak nabíjet MP4?

Když připojím MP4 k počítači, ukazuje mi to na MP4 Please turn on the power! Ale jak se vůbec MP4 nabíjí? V počítači se mi to ukazuje jako fleshka (Vyměnitelný disk G).
Doplňuji:
A jak vůbec poznám, že je MP4 nabitá? :D

Odpovědi
anonym

Zkus jiný USB port (lépe na ´stolním´ PC) – otázkou je, zda ten, na který jsi MP3 připojila je schopen dodávat požadovaný proud.
Doplňuji:
To, že se na počítači zobrazuje jako „flashka“ je v pořádku – jde o zařízení mass-storage (tedy umožňuje přímý přístup – nahrávání, mazání – bez potřeby instalace ovladače).
___
Nabití by mělo být nějak indikováno (na display, LEDkou…) – neuvádíš typ, takže přesněji nelze odpovědět.

Rabi7

Má vymenou nebo vestavenou baterii? Jestli je nabita poznas dle indikatoru. Jaky to ma konektor? v PC by se ti to melo nabitej. Treba to mas jako ja prohozeny. Když zapojim nabijecku do mobilu hlasi to Nabijecka odpojena a naopak.

Doporucuji prostudovat navod. Pokud ho nemas dohledej si ho na netu,

Krabici musela byt nabiječka.

Skus uvest nazev zarizeni
Doplňuji:
To Mowla uz zase.........

to by ji nahlasilo ze na USB portu rozbocovace je prepeti nebo ze to nedodava dostatecnou stavu. Pichni to USB do redukce do zasuvky co mas treba k mobilu nebo k el. cigu a uvidis. Kazdopadne neboj „neodpalis“ to.

mosoj

Nabíjení bere větší proud než povolí základní deska počítače a napětí do USB zablokuje.
Pomůže ti pouze koupě USB nabíječky.

Viz : Je třeba číst i diskusi !!!

http://oskar.blog­.root.cz/2013/02/­08/pulamperovy-mytus-o-usb/

22aa

No tak plaese turn on power nemáš tu mp4 úplně vyplou? Mě se to stalo u evolve dream. 22aa.