Zirafa123

Jak nabarvit motorkářskou helmu?

Zdravím, nevíte, jak nabarvit helmu? vlastně by nešlo ani o celou ale jen nějaké části (viz fotka). Děkuju za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
gecco

Jak? – přestříkat…
Předtím, samozřejmě, odmastit a možná zdrsnit (záleží i na nynějším povrchu a použitém laku)…
A – je to dost ´vošajstlich´

  • jednak, je-li přilba nová, ztrácíš záruku;
  • druhak, nemáš-li box a zkušenosti, velmi pravděpodobně nedosáhneš kvalit původního laku (hladkost, nezaprášenost, odolnost)

___
Doporučuju si to nejprve vyzkoušet na něčem méně ´důležitém´ (staré přilbě či čemkoli jiném – nepotřebném…).
😉