Jak na zvraceni u dětí 3 let?

Dobry den mam dotaz ma dcera 3.roky zvraci už druhý den,byly jsme ulékaře a ten nám řekl že je to břišní viroza.Jenom že ja nedostanu do ní žádné tekutiny,musím je pořádně vychladit apodávat po lžičkách,aby to vsobě udržela.Nechce nic papat.Děkuji za odpověď

Odpovědi
holčička

Asi jí dát něco co má ráda a jestli jí bolí v krku a nemuže polknout ani slyny tak možná pít brčkem.
Doplňuji:
A zajít k lékaři.

anetadela1

Kupte malou coca colu a dávejte jí to po lžičkách. Uklidňuje žaludek. Dcera vloni taky zvracela asi 3 dny, minulý týden jsme to měly obě 1 den. Bohužel nic víc není, ani v lékárně. Tam mají jen na průjmy. Ještě hořký čaj jí zkuste, ale mě ho nepijou holky. Takže kola fakt zabere.

Nuk nuk

Ono se to podávání po lžičkách i doporučuje, aby se trávicí soustava nedráždila velkým proudem tekutiny. Zkuste také Nutrolin B, je vyrobený na základě laktobacilů, má docela příjemnou chuť a upravuje střevní mikrofloru, která se při podobných virózách naruší.
Jídlo jí zatím nenuťte, ale nabízejte jí ho. Pokud je to skutečně břišní viróza, obvykle to bývá dramatické, ale netrvá to dlouho.