sádlo

Jak na zmenšený obraz u filmů?

Dobrý den, rád bych se zeptal, jak na zmenšený obraz u přehrávání filmů. Začalo mi to dělat asi před dvouma týdnama… Vždy, když se chci podívat na nějaký film buď na internetu, nebo v počítači, tak se film nespustí na celou obrazovku, ale zmenší se jen na prostředek.Prosím poraďte, jak mám docílit plné velikosti… Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Dochy

ovladače/přehrávač. Zkus napsat podrobnosti, třeba se pak někdo chytne. (systém, kodeky, přehravač, grafika, ovladače grafiky, testované formáty videí)

bolak

Vyfoť to foťákem nebo udělej printscreen, uploaduj tona ctrlv.cz a pošli odkaz, nejdřív je potřeba to vidět jak to vůbec vypadá.