Aouthentic

Jak na životopis?

Potřeboval bych poraďit jak napsat životopis + motivační dopis (myslím že se tomu tak říka). Na internetu je spousta vzorů jak ho napsat ale chtěl bych poraďi od někoho kdo Životopis (možná) psal. Zajímalo by mě co do něho napsat apod., taky by mě zajímalo jestly se do životopisu píšou i brigády. Zajímalo by mě co napsat do motivačního dopisu, a také někdo požaduje popsat časové možnosti (tak jak nejlépe popsat) Předem děkuji za všechny odpověďi!

Odpovědi
Michal Kole

Hlavně musí životopis a motivační/průvodní dopis napoprvé zaujmout, protože jich zaměstnavatelé, hlavně velké firmy dostávají někdy několik desítek denně.

pokazdejinak

v životopisu prostě seřadíte pod sebe svoje dosavadní prac. zkušenosti a vzdělání

motivační dopis je taky průvodní dopis

mě hodně pomohly tyhle jednoduché a přehledné stránky:
http://prace.rov­nou.cz/