Fun1k

Jak na zácpu ze stresu?

Moje sestra má zácpu se stresu, ale při každé zmínce o tom, že to má ze stresu, se hádá a odporuje. Co zabírá proti zácpě ze stresu?

Nejlepší odpověď
bigbít

Promasírovat břicho, pohyb břišních svalů může trochu pomoci…a člověk se uklidní, když se soustředí na něco jiného…alespoň u mě to tak je..

Další odpovědi
anonym

A mnoho lidí má průjem ! Ze stresu!Jak ti závidí.

elektrikář

Pít šaratici, nebo vodu ze Zaječic. Kyselé mléko.

Valky

Zácpa ze stresu je běžný jev… Ať zkusí nějaké projímavé léky, které se dají zakoupit. Pokud nechce podstupovat toto, tak klystýr.. A nebo obyčejnou Activiu (jogurty) a nebo jablíčka, která obsahují vlákninu.. :))

vay

Ahoj, mě pomohl s dlouhodobou zácpou Emulips. Koupily jsme si ho s kamarádkou a jsme obě moc spokojené.

Zdroj: emulips.cz/imchlo

Wanny

Na zácpu rozhodně EMULIPS od OKG.

Zdroj: www.okg-family.ic.cz