Avatar uživatele
alexandra

Jak na Windows live mail?

Takže podle rady Mosoje,kdybych si nainstalovala tohoto klienta,tak bych chtěla vědět,jestli můžu mít i normální mejl na Seznamu,a tento používat na jinou mejlovou adresu,nebo jiný prohlížeč.Asi se ptám hloupě,ale nechci ten co mám ztratit,jsem na něj zvyklá,ale zároveń bych chtěla mít i toho klienta.Kdysi dávno jsem nějakého zkoušela,a hned mi to tam přelezlo všechno,a to jsem nechtěla.Dík za radu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? jendahun, mosoj, hanulka11 před 4801 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Ve Windows Live mail můžete mít emailových účtů kolik chcete. I na jiných domovských stránkách.
Pěkně se to tam podle účtů třídí.
Na Seznamu ( nebo jinde) se nic nemění. Odesílat můžete z klienta i ze Seznamu, jak se Vám to hodí.
Klient nedělá nic jiného než že přijaté emaily na Seznamu stahuje do počítače a naopak umožňuje odesílání emailů bez nutnosti otevírat účet na Seznamu.
Můžete si navolit, že stahuje jenom kopie
emailů a na Seznamu Vám emaily pak zůstávají tak jak jste dosud zvyklá.
Doplňuji:
Lice mail má i svoje vlastní uložiště pro
velké přílohy, takže nemusíte se nikam přepínat. Napíšete email obv. způsobem a dáte přiložit velkou přílohu ( album atd). Odesláním se příloha nahraje na server Live mail a adresát již rovnou dostane email s odkazem.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek