alexandra

Jak na Windows live mail?

Takže podle rady Mosoje,kdybych si nainstalovala tohoto klienta,tak bych chtěla vědět,jestli můžu mít i normální mejl na Seznamu,a tento používat na jinou mejlovou adresu,nebo jiný prohlížeč.Asi se ptám hloupě,ale nechci ten co mám ztratit,jsem na něj zvyklá,ale zároveń bych chtěla mít i toho klienta.Kdysi dávno jsem nějakého zkoušela,a hned mi to tam přelezlo všechno,a to jsem nechtěla.Dík za radu

Nejlepší odpověď
mosoj

Ve Windows Live mail můžete mít emailových účtů kolik chcete. I na jiných domovských stránkách.
Pěkně se to tam podle účtů třídí.
Na Seznamu ( nebo jinde) se nic nemění. Odesílat můžete z klienta i ze Seznamu, jak se Vám to hodí.
Klient nedělá nic jiného než že přijaté emaily na Seznamu stahuje do počítače a naopak umožňuje odesílání emailů bez nutnosti otevírat účet na Seznamu.
Můžete si navolit, že stahuje jenom kopie
emailů a na Seznamu Vám emaily pak zůstávají tak jak jste dosud zvyklá.
Doplňuji:
Lice mail má i svoje vlastní uložiště pro
velké přílohy, takže nemusíte se nikam přepínat. Napíšete email obv. způsobem a dáte přiložit velkou přílohu ( album atd). Odesláním se příloha nahraje na server Live mail a adresát již rovnou dostane email s odkazem.