Usoman

Jak na Wikipedii udělat tabulku, kde se pozadí číselných hodnot ve sloupci automaticky podbarví podle velikosti čísel?

V základu je v libovolné tabulce text na bílém pozadí. Ovšem lze tam zadat kód barvy manuálně a tím to jednotlivě podbarvit. Jenže to je velmi pracné a nepraktické, máte-li veliký počet hodnot.

Potřeboval bych, aby se pozadí podbarvilo dle intervalu hodnot automaticky. Nejnižší hodnota bude na sytě zeleném a nejvyšší hodnota na rudém pozadí. Hodnoty mezi nejvyšším a nejnižším intervalem se budou automaticky podbarvovat v závislosti na hodnotě od červené až postupně k zelené, tedy že hodnota blíže k nižší bude na světlém zeleném a hodnota blíže k vyšší bude na světle červeném pozadí.

Na wiki ani nikde jsem to nenašel a nevím si už rady. Je tu nějaký wikipedista který s tím má zkušenosti?

Odpovědi
ivzez

Nedovedu si představit, že by někdo
kvůli jedné tabulce přidával další funkčnost.

Podle mne je „ažaž“, že internetové tabulky
zvládnou různá řazení obsažených dat.