HOLAS

Jak na výměnu řidičáku jinde, než v místě trvalého bydliště?

Ahoj, když už jsem na tento web narazil (super nápad), tak se taky na něco zeptám, zda má někdo zkušenosti:

V září mi bude končit platnost řidičáku, ale pracuji v brně a blbě se utrhnu, abych lítal po úřadech, kde mám trvalé bydliště (šumperk). Chci se tedy zeptat, zda musím měnit v místě trvalého bydliště, nebo se to dá vyřídit v brně, popř zažádat v špk a vyzvednout v brně. Nebo jaké mám možnosti. Díky

Odpovědi
anonym

V místě trvalého bydliště, lze to provést plnou mocí pro osobu, není třeba ověření. Pro vyzvednutí zase plnou mocí, ale už úředně ověřenou. Úplně přesné informace by měl znát každý pracovník dopravního odboru pověřené obce.

Zdroj: http://www.vy­mentesiridicak­.cz/index.php?id=8