Zbynas

Jak na vlastním účtu ve Win 7 nastavit rodičovskou kontrolu?

Píše mi to, že na vlastním účtu to udělat nejde. Ale na jiném to nemá smysl, potřebuju, aby se mi zablokoval v určitých hodinách můj admin účet a měl přístup do vedlejšího účtu, kde bude zablokovanej net.

Protože po večer po návratu z hospody vždycky někam napíšu takový sračky, až hanba. Potřebuju si večer a v noci zakázat net.

Odpovědi
jáára

já taky píšu…
Ale udělat to nejde. rodičovská kontrola zle zapnout pouze na uživatelském účtu.

Doplňuji:
vracej se z hospody ve stavu, kdy nebudeš schopen zadat heslo do Windows. Velmi efektivní…
Taky můžeš nastavit politiku hesel, kdy se ti třeba po třech pokusech o zadání hesla to heslo na určitý čas zablokuje

ondra148

Na vlastním účtu to nejde, ale na jiný účtu to jde, ale ten druhý účet musí být standartní uživatel.