Jak na včely? Jak se jich zbavit? Máme jich strašně moc doma.....

Už asi měsíc máme v kuchyni strašně moc včel -.- lítaj nám tam, myslím, že se tam dostanou dřevěným stropem..... Jsou velký, ale takoví..... hloupí..... dají se zabít i když je plácačkou bouchneš za letu ve vzduchu....... a prostě když si někam sednou a já je plácačkou odeženu tak neodletíjou. Ale už 4 krýt mamku píchli do ruky a do nohy, a prostě když někam odjedeme a pak přijedeme tak jich tam máme snad 80 (nepřeháním. Nevíte jak se jich zbavit? Oni ted nám do kichyně lítají víc, protože je venku an ně zima, a tak chtějí do tepla.

Nejlepší odpověď
Banán88

ale neeeee !!!!!!! vcely nezabijet !!! to neeeee :( zavolejte nejakeho vcelare… :( :( :(

Další odpovědi
Biskitka

Zkuste najít hnízdo. Pokud jej najdete nebo i nenajdete. Zavolejte hasiče nebo jak psal Banán88, jestli znáte nějakého včelaře, řekněte mu. Ale, volila bych hasiče.

marci1

A nemají u vás někde hnízdo ? Třeba na půdě. Někde jsem četla, že si včely udělají hnízdo i v PET láhvi. Také bych se obrátila na nějakého včelaře s žádostí o odbornou pomoc. Včely nezabíjet . 🙂

dnb

Predpokladam, ze bude hnizdo nad tim drevenym stropem. Nektere byvaji dute, aby se provzdusnovaly a prosusovaly. V takove dutine je pak pro vceli hnizdo idealni mistecko. Doporucuji ty zminovane hasice, ty vcely se musi (pokud mozno) co nejrychleji vyhnat nebot se hnizdo jen a jen rozrusta. Ne zrovna pekny pripad resili nedavno v Americe…
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/amerika/350205-roj-800-000-vcel-zabil-v-arizone-zahradnika.html

isteron

Keď sú veľké, tak to budú osy. Tie hľadajú miesto kde sa na zimu schovajú, lebo ťažko prežívajú zimu. Včely sa na zimu vracajú do úla a už v tomto čase by mali byť zazimované, úle uzavreté s dostatkom výživy.

ptáč

Co se stane, když z nich uvaříte včelí med?