Georgo2010

Jak na Vás působí úplněk?

Nejlepší odpověď
Drap

Někdy se mi při úplňku hůř spí, ale jinak mám úplněk rád. Líbí se mi pozorovat měsíc v úplňku.

Další odpovědi
beer

Pro mne jako balzám na duši je noční krajina (třeba zasněžená), osvícená pouze úplňkem a hvězdami..

Sůwa

Při úplňku a den, dva kolem mám v noci silné křeče v nohách a mezi žebry. Původně jsem křeče připisovala jedné prodělané terapii ( to byly nesnesitelné ), ale pak jsem si všimla, že křeče se dostavují pravidlně při úplňku. S tím samozřejmě souvisí i špatný spánek, protože bolest mne často vzbudí. Už si to hlídám a na tu dobu zvýším dávku magnezia.

MacChill

Nijak, necítím to

Rocker

Vúbec,jen se líp dívá na oblohu.