jak na úpravu plnovousu

jak upravit plnovous či jiný druh vousu a typy střihů

Odpovědi
nicasca

dobrá otázka !,aby to nesvědilo,a bylo to vláčný až povoskovaný,pou­žíval bych šampon na vlasy s kondicionérem s výtažkem z býčích žláz,stojí to 400 kč a 200 kč prodávaj to v kadeřnictví na Smíchově v Praze jednu zastávku od anděla zast., Bertramka a do kopce,úpravu bych svěřil psím kadeřníkům

Michal

sám si rozhodněte jak chcete vousy zastříhavat zda do kulata,nebo do špičky nebo do vytracena.Mírně zkraťte vousy celkově,upravte je u uší a na tvářích.Vytvarujte pomocí nůžek a zastříhavače na hol.strojku do požadovaného tvaru. Lehce protřete gelem.Hodně úspěchů.Nezapomeňte odstranit chloupky z uší a nosu!

deny555

Jde to i doma,ale chce to kvalitní zastřihávač.