mosoj

Jak na TV stanici „Fanda“ ?

Od zítřka je spuštěno vysílání TV Nova Fanda i na pozemním vysílání v multiplexu 3 ! Na této stanici bude v neděli v přímém přenosu vysílán GP Brno 2012.
Doplňuji:
Vyzkoušíte to také doma?

Odpovědi
anonym

mám IPTV a Fandu mi provider zařadi asi před měsíceml, nemusím. Prostě je to „kanál“, kde si jede své a po hoďce jsem zjistil pasé. Radši NGC, Spectrum, Viasat atd.

dudu

K pozemnímu vysílání zmíněné stanice je využíván Multiplex 4:
http://fanda.no­va.cz/clanek/za­jimavosti/fan­da-a-mapy-pokryti-dvb-t-v-multiplexu-4.html

mosoj

Dudu, dík za upozornění. V tom multiplexu 4 se to mělo vysílat hned od zahájení, alespoň taková informace se dala najít na internetu. Protože multiplex 4 měl být dán do útlumu, předpokládal jsem že to půjde do multiplexu 3. Takto to není moc výhodné . Multiplex 4 je méně dostupný.
V každém případě dnes zkusím přeladit a případně dám vědět. Díky za upozornění.