Avatar uživatele
kablik

Jak na TV ,

nová televize nové pro mne záhady, v nabídce programů mám HD Nova, HD CT1 atd. k tomu ještě Nova, CT1 a další desítky programů s i bez HD, upřimně nevidím v tom snad žádný rozdíl všechna jsou na pohled naprosto perfektní oproti starýmu klasickýmu přijímači i když jel na kabelovou UPC,takže otázka zní:má smysl přepínat mezi takto označenými stanicemi či sledovat všechno v režimu HD, vysílají se všechny programi takto, doufám že mi aspon někdo porozuměl, díky za názory…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? tom004, anonym před 4696 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
žmufi

Pokud je nějaký pořad natočen v HD, na normálním programu se bude vysílat v normálním rozlišení ana HD programu se bude vysílat v HD rozlišení. Tam ten rozdíl je. Ale pokud program v HD rozlišení není natočen, pak na normálním programu i na HD programu budu vydadat vesměs stejně a okem rozdíl v podstatě nepoznáte.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Dívejte se na to,na co jste zvyklý.Těch HD si nevšímejte.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
P.T.

Žmufi to celkem vystihla. Plnokrevné HD musí být i točeno ve vysokém rozlišení. I když dobře „vyčištěný“ starý film může vypadat lépe. Pokud budete sledovat HD kanály, nemůžete na ničem tratit – naopak – divák jen získá.

Ještě poopravím častý omyl, a to „ČT 1 HD“ – je to ČT HD. Jedná se o samostatný kanál, páté čétéčko. ČT HD je směs programů ze všech ČT kanálů vysílaných ve vysokém rozlišení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek