Calimë

Jak na tuňákový sandwich aby byl jako ten kupovaný? (…)

Nevím, co do toho kupovaného dávají, ale zdá se mi, že je to v podstatě jenom natřené tuňákem z konzervy, nebo se tam přidává ještě nějaká majonéza?

Nejlepší odpověď
kapka

je tam majonéza, tuňák a vajíčko a něco zelenýho, pórek myslím :D. Teda v tom sendviči, co znám já, takovej trojúhelník to je. :) Už jsem to taky zkoumala, že si to doma udělám, ale ještě neudělala. :)

Další odpovědi
elektrikář

Majoneza, citronová šťáva, jarní cibulka, hořtice, zelená petrželka. Skus svojí receptůru.