Jak na tři práce najednou?

Jsem zaměstnaná na půl úvazku a k tomu mám na dohodu o pracovní činnosti občasnou výpomoc/legálně na smlouvu v hypermarketu/.No a naskytla se mi další práce,zástup za maroda,asi tak na měsíc,tak na dvě tři hodinky denně úklid.Napíšou mi to na dohodu o provedení práce.Musí mí oba zaměstnavatelé o dohodě vědět?A z té třetí práce,když je to na dohodu o pr.práce,tak z toho se taky platí daně a zdravotní a sociální pojištění?Možná je to složité,ale snad jsem to napsala srozumitelně.

Nejlepší odpověď
Jambalaya

O dohodě nemusí nikdo vědět, pokud vám výslovně některá ze smluv tuto povinnost neukládá.
V celku záleží na tom, jak jsou vaše 3 příjmy zdaňovány a zda máte u některého ze zaměstnavatelů podepsáno prohlášení poplatníka. Pokud je měsíční příjem od některého ze zaměstnavatelů, kde prohlášení nemáte podepsáno nižší než Kč 5000, je zdaněn srážkovou daní ve výši 15% a v tomto případě nemusíte dělat vůbec nic. Pokud vedlejší příjmy převyšují tuto hranici, jste povina podat daňové přiznání.
Z dohody o provedení práce se zdravotní a sociální pojištění neplatí.