Kazatel

Jak na tom jste v rychlosti psaní na klávesnici? Pochlubíte se výsledkem testu?

https://10fas­tfingers.com/sha­re-badge/33_Bb

Nejlepší odpověď
Filip84

Ano, dám. 85 slov za minutu, 488 úderů.

Další odpovědi
Kelt

Zkoušel jsem psát na stroji podle příručky. Takže se nemusím dívat na klávesnici. Stačí mi to.

led

O samotné písanie ani tak nejde, ale tie neusporiadané divné znaky ktoré sa na monitore zjavujú, s tým už je problém. Aj keď vidím v tunajších príspevkoch, že mnohým to v ich textovo/znakovo chybných textoch neprekáža.

Filip84

Jinak, když se učíš psát, tak jsou tam konstruovány věty podle písmen, která aktuálně umíš, takže takové věty, jako:

Soused Sodovka skladoval ve stodole nejen kajak a kousek lana.
Lenka dodala do skladu nejen prospekty na kajaky.
Soused Sodovka odjel do Jasla.

Pak je docela problém, protože musíš opisovat tuny textů. Takže píšeš, třeba, text, kde opisuješ Chartu 77. Nebo článek o Chartě 77. Charta 77 ti už pak leze i ušima. Nenávidíš Chartu 77! 🙂

Nebo o včelách, inhibinech v medu, atp. Dva dny píšeš o včelách, medu, strdí. Nenávidíš pak včely a med! Opravdu! 🙂

led

Filip84, Sodovka, sodovka brrr a niečo o pive by sa nenašlo? 🙂

Filip84

led: Nemůžeš psát o pivu, pokud neumíš napsat „v“. A pokud neumíš napsat „v“, s úžasnou jasností z toho vyplyne, že nemůžeš psát ani o "v"ínu. Ani o "v"odce. Zkus držet nit, proboha! 🙂