Avatar uživatele
Fyzik

Jak na to s bidetem?

Plánujeme postavit v naší nové koupelně bidet, ale vlastně vůbec netušíme, co k tomu všechno přidat, kolik ručníků se používá v čtyřčlenné rodině, jak často se mění, přimontovat stojánek na mýdlo?

Jak takový rituál vůbec probíhá?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kapka, iceT, Pájo před 4427 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fcoop

Jen doufám,že víš,k čemu bidet slouží.
No, a od toho se všechno odvozuje.
Časem se to nemilosrdně vytříbí,na to vem jed.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Bidet jsem měla a používala ho většinou sama. Nejde mi na rozum, co tady potřebujete vyřešit. Je to hygienické vybavení koupelny a o jeho využití snad není pochyb. Používá-li každý příslušník rodiny svůj ručník a umyje-li se pořádně, stačí měnit ručníky jednou týdně. Toaletní papír bych asi po umytí neupřednostňovala, ale je to na zvyku. Každému může vyhovovat něco jiného. Stojánek na mýdlo bych určitě přimontovala a dala bych si hodně záležet, v jakém místě by měl být instalovaný. Je nutné, aby bylo mýdlo dostupné každému uživateli bidetu.
Jak probíhá rituál? To je dobrý vtip – usednete se sundanými kalhotami, pustíte vodu, umyjete se, zastavíte vodu, utřete se a natáhnete si kalhoty. Zkontrolujete, že jste po sobě nenechali binec, nebo špinavý ručník, a odejdete.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Já bych spíš zvolila wc- bidet v jednom …když už bych ho chtěla – ale nechci.
Nevím jak ho budete používat a časem vám bude stejně třeba v koupelně jen překážet . Vím to od příbuzných . Sama ho doma nemám.Ručník by měl být každý svůj ,ale spíš bych tam dala roli papírových ručníků a odpadkový koš./pokud ho tam nemáte /

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

bidet máme a přiznám, že věšák na ručníky je u něj taky… ale postupem času jsem zjistila, že po použití bidetu se radši osuším toaletním papírem a spláchnu ho i s ostatním obsahem záchodu – ten ručník bych jinak po každem použití měnila… a prala… a nedělala asi nic jiného ;)

tekuté mýdlo je fajn mít po ruce :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek