Fyzik

Jak na to s bidetem?

Plánujeme postavit v naší nové koupelně bidet, ale vlastně vůbec netušíme, co k tomu všechno přidat, kolik ručníků se používá v čtyřčlenné rodině, jak často se mění, přimontovat stojánek na mýdlo?

Jak takový rituál vůbec probíhá?

Nejlepší odpověď
fcoop

Jen doufám,že víš,k čemu bidet slouží.
No, a od toho se všechno odvozuje.
Časem se to nemilosrdně vytříbí,na to vem jed.

Další odpovědi
anonym

Bidet jsem měla a používala ho většinou sama. Nejde mi na rozum, co tady potřebujete vyřešit. Je to hygienické vybavení koupelny a o jeho využití snad není pochyb. Používá-li každý příslušník rodiny svůj ručník a umyje-li se pořádně, stačí měnit ručníky jednou týdně. Toaletní papír bych asi po umytí neupřednostňovala, ale je to na zvyku. Každému může vyhovovat něco jiného. Stojánek na mýdlo bych určitě přimontovala a dala bych si hodně záležet, v jakém místě by měl být instalovaný. Je nutné, aby bylo mýdlo dostupné každému uživateli bidetu.
Jak probíhá rituál? To je dobrý vtip – usednete se sundanými kalhotami, pustíte vodu, umyjete se, zastavíte vodu, utřete se a natáhnete si kalhoty. Zkontrolujete, že jste po sobě nenechali binec, nebo špinavý ručník, a odejdete.

hanulka11

Já bych spíš zvolila wc- bidet v jednom …když už bych ho chtěla – ale nechci.
Nevím jak ho budete používat a časem vám bude stejně třeba v koupelně jen překážet . Vím to od příbuzných . Sama ho doma nemám.Ručník by měl být každý svůj ,ale spíš bych tam dala roli papírových ručníků a odpadkový koš./pokud ho tam nemáte /

pokazdejinak

bidet máme a přiznám, že věšák na ručníky je u něj taky… ale postupem času jsem zjistila, že po použití bidetu se radši osuším toaletním papírem a spláchnu ho i s ostatním obsahem záchodu – ten ručník bych jinak po každem použití měnila… a prala… a nedělala asi nic jiného ;)

tekuté mýdlo je fajn mít po ruce :)