Its_Sparky

Jak na to, když nejde mic (mikrofon)?

jak na to? nejde mic

hoj, asi 2 týdny mi nejde mic koupil jsem nový taky nic nastavení taky nic odpojit a zapojit konektor nic jsem ztracen prosím pomozte a jinak zadní vstup mi nejde mam nějak velký jack nevyznám se vtom prosím pomoc

Nejlepší odpověď
autacek

Tomu, kdo nedokáže popsat řádně problém, není pomoci.

Další odpovědi
orestez

Zvukové zařízení se na hlavním panelu zobrazuje s ikonou reproduktoru. Pokud je vstup, většinou s dírkou jack 3,5 mm funkční s jiným vstupním signálem, než zde zmiňovaný mikrofon, měl by fungovat.
Zeslabení vstupního signálu by mělo vyřešit úprava úrovně vstupního signálu v nastavení. Tam se lze dopracovat kliknutím na ikonu reproduktoru na hlavní liště. K jednotlivým vstupům lze přiřadit úroveň, jako by zvukové zařízení byl (Realtek) mixážní pult. Především je nejprve nutné vědět který 3,5 mm jack odpovídá vstupu mic. Většinou bývá označen růžovou, červenou barvou. K funkčnosti mic, abychom se slyšeli, je nutné spustit program, který využívá mic, mikrofon. Různé kecátka začínající písmenem S, nebo W a je jich víc, nebo spouštěný nahrávací program, jako třeba Audacity. Upřesnit otázku? Zvukové zařízení postupně sláblo, nebo se odpojilo vlivem elektrostatické elektřiny? Mikrofon pro Skype stojí 45 korun.