marta52

jak na to:měla jsem v počítači nero 9, po přeistalaci windows se naistaluje jako esential a nemohu vložit seriové číslo.

Doplňuji:
instaloval mi ho sice někdo jiný, ale z mého originálního Cd, Jen nevím, jestli použil moje originální seriové číslo

Nejlepší odpověď
Bedy

Instalovala jste si to Nero sama nebo Vám ho instaloval někdo jiný? Kdyžtak navrhuju pohledat doma originální CD od Nera a nainstalovat to. Předtím samozřejmě odinsatlovat ten Nero Essential.

Předpokládám, že vše máte originální legální.