michaela0216

Jak do mobilu zn. Lenovo dostat Excel nebo tabulkový editor?

Diky.

Nejlepší odpověď
Kepler

Dá se zdarma stáhnout Open Office, tabulkový editor je jeho součástí.

Další odpovědi
Hans51

Nainstalovat si balíček Microsoft Office? 🙂 případně Open Office.

Tobbycz

Doporučuji využít přímo aplikace od Googlu s názvem „Tabulky Google“. Tato aplikace je zdarma ke stažení na adrese https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.google.andro­id.apps.docs.e­ditors.sheets . Vojta, Lenovo Ambasador