adelka 13

Jak na to, když mám první brigádu, a nemám žádné zkušenosti?

Ahojte,prosím vás,přijala jsem brigádu roznášení letáků.Ale ta paní mi teď říká,2 názvy obcí…Ty obce jsou docela velké…Dají vám u každé brigády jen úsek obce,nebo mám udělat obě?A když to budu dělat jednou týdně,kdy mi zaplatí?Až za měsíc?A tyky musím mít výzo z 9.r.??Protože všechny holky co znám a mají brigádu tak jsou z 9.r.Díky za odovědi

Odpovědi
Drap

Většinou platí jednou za měsíc. Počítej s tím, že budeš dělat obě dvě obce.

klumprt

Jednou jsem zkoušel roznášet letáky. Měl jsem celou ves o 3000 obyvatelích. Dalo se to zvládnout za jeden večer a přitom vcelku poctivě. Docela důležité je procházet ulice nějak systematicky, abys nechodila moc zbytečně. Pěkných pár kiláků ovšem našlapeš, s tím počítej. Myslím, že kolo moc nepomůže, protože baráky jsou obvykle těsně vedle sebe, tak se moc neprojedeš. A s tím výzem se zeptej té firmy. Já vůbec netuším na co by jim bylo.