Jak na to? Je to stručná otázka?

Nemám pozitivní chování, nemohu se podělit o svoje vědomosti, nejsem zdvořilý, nejsem dobrý člen, neuvádím zdroj, nepokládám jasné otázky, neuvádím správné kategorie, chatuji, jsem vulgární, podvádím, zneužívám komunitu, porušuji zákony, zneužívám Odpovedi.cz, vkládám nesmysly a poškozuji ostatní – myslíte že je to málo na to, abych už konečně se svou registrací táhl do prdele?

Nejlepší odpověď
briketka10

co takhle jít spát a rozmyslet si to až ráno 🙂
Doplňuji:
czechrapsinde, tak jste vážně odešel ??
a budete jen anomym ?? ☹

Další odpovědi
venkovan

To je ještě málo sebekritické. Přidej třeba směji (žalem) se při čtení informací z Parlamentu ČR směju.
Tak zatím nikam netáhni.

led

„Nikto nie je dokonalý“
teda okrem…
(mňa).
Ale psst!
Nehovorte to ostatným 12601 uživateľom…
PS.
…„abych už konečně se svou registrací táhl do "…
Vzhľadom na zaradenie otázky v "cestovaní“, akým dopravným prostriedkom a ktorou cestovkou to vlastne chcete cestovať (táhnout)?

Doplňuji:
Hmmm, takže nás opustil…

franku

Ráno moudřejší večera.

mojitek

Zbytečně se sebetrýzníš.To je tady jinej (rádoby vtipnej,ale ve skutečnosti dost trapnej)kterej kterej by měl už táhnout někam.