Avatar uživatele
anonym

Jak na těžká rána?

dobre rano vsem,chodim celkem brzo spat kolem 22 hod,vstavam 07hod,spim jako dudek,presto jsem rano unavena a nevyspana
Doplňuji:
toruku ja bych asi umrela,jdu to zkusit brrrr

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, Miroslavst, Jahoda, anonym, rynek878 před 5004 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Toruk

Znám výborný recept, když se člověk po ránu necítí v poho a je třeba „polámaný“, ztuhlý apd. Chce to ale trošku sebezapření. Doporučuji dát si po ránu studenou sprchu- čím ledovější, tím lepší. Samotný proces je nepopulární, ale trvá jen chvilku a člověk je pak v poho, svěží celé hodiny, je to bezva start do dne. Já to dělám každý den a samotná sprcha už mi nevadí- zvykl jsem si.
Doplňuji:
Buraku, sice umřeš, ale nevadí. Díky té akci budeš znovuzrozená 🙂

Upravil/a: Toruk

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Já nemám rovněž žádné problémy se vstáváním. Pravidelně se probouzím v určitou hodinu. I když vstávám v jinou hodinu, nepotřebuji budík.
Studenou sprchu bych rovněž nepřežila, jak se zmiňuje Bumbes. Včera ráno jsem nemohla otočit kohoutkem s teplou vodou, proto jsem na sebe pustila studenou. Brr! Sice jsem vydržela, ale raději už.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

podľa prepočtu mi to vychádza na nepárny – lichý – počet hodín. Skúste vstať o 06-hod. Budete oddýchnutá. Moja skúsenosť, spávam párny -sudý- počet hodín.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Těžká rána neznám. Jsem z druhu „rychlobudičů“; probudím se, otevřu oči a hned v pohodě vstávám. Nedokážu se po probuzení v posteli převalovat a (ne)užívat si pomalé probouzení.
Mimochodem studená sprcha po ránu by asi byla moje smrt! Zato teplou až vroucí sprchu si vychutnám kteroukoli denní dobu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Já si myslím že to je již v člověku od narození. Pro mě vstávání brzy ráno již od malička byl vždy nejhorší trest. Když jsem věděl že budu muset brzy ráno vstávat byl jsem z toho špatný již několik dnů předem.
Jakmile jsem si mohl hodinku dvě přispat, hned jsem byl lepší. Nezměnilo se to ani
když jsem chodil pravidelně na ranní směny ani když jsem se ráno myl ve studené vodě na zahradě ( i v zimě ).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek