jak na svatbu

chceme se s přítelem vzít,jen malá a rychlá svatba.nevím ale co zařídit.Kam mám jít?

Nejlepší odpověď
kropitko

Na městský úřad,můžete na kterýkoliv,podle toho,kde chcete aby svatba byla,,na matriční oddělení. Tam vyplníte žádost,vyberete termín a dozvíte se vše potřebné.
Doplňuji:
Panenko,to není moc malá svatba,,,,

Další odpovědi
BEAES

Jděte na farní/svatba v kostele/ nebo matriční úřad a informujte se, kdy je možné zarezervovat pevný termín svatby, tam vám vše co budete potřebovat řeknou. Vemte si rodné listy, občanku.

lerak14

vy dva-dva svědci a pak převlíknout a někam na pivo za ušetřené peníze (svatba je dnes drahé špás) si něco kupte pro sebe

panenka

Pokud si zařizuješ svatbu se svým přítelém si vyber prstýnky, zajdi si na matriku ,svatební pozvánky,zajdi si do květinářství kde si objednej kytku,pokud nemáš svatební šaty tak navštiv půjčovnu kde ti je na svatbu půjčí,pak cukrárnu kde si necháš udělat svatební dort a zákusky,sežeň si i fotografa který ti udělá svatební fotky i s videozáznamem z tvé svatby.no a na konec uvařit řízky,kuře,polévku s játrovými knedličky,pokud jí chceš ale rychlou objednej si restauraci kam se po svatbě pak pudete najest.