etrekt

Jak na studentskou slevu?

Jsem studentka, potřebuju zařídit žákovský průkaz. Chci jezdit se Student Agency za studentské ceny, na pobočce SA mi prodali žákovský průkaz, kam mám vyplnit odkud a kam dojždím, ale já nedojíždím, já jednoduše potřebuju slevu na jízdné… Když napíšu jako místo dojíždění Prahu, potvrdí mi to škola i tak? Kontroluje se to u SA?

Odpovědi
Michal Kole

Pokud na škole studuješ tak by to škola potvrdit měla.

Studenti mají obecně slevy.

Od toho existuje ISIC průkaz.

terry

Jak máme vědět, jestli ti to tvá škola potvrdí?
A že ti to SA zkontroluje, to je možné, záleží na konkrétním člověku.
A studentská sleva – když je na průkazu kolonka pro dojíždění, asi se týká dojíždění.
Pokud nedojíždíš, asi budeš mít nárok na jiný typ slev.