Nikča125

Jak na stres?

Sice to je ještě dlouhá doba,ale už se blíží první den na střední škole a já mám fakt strach :D .Vím,že to je normální,ale potřebovala bych nějak uklidnit. :D

Nejlepší odpověď
Lurius

To budou úplně všichni včetně učitelů, nejlepší prevence je dobrá příprava a to platí ve škole pořád

Další odpovědi
paul1

Myslím, že proti stresu je dobrá jóga a meditace

Edison

První den je pohodička… Je to spíš o tom vědět, kam jít na záchod… Pak první týden… Pak měcíc… a pak je první ročník hotovej… Tohle většinou 4× a máš to za sebou… 😁

Jana5678

Tohle znám. Strach z neznáma spojený se stresem je hrozný, ale každý se sním dokáže vyrovnat podle sebe. Já si občas zacvičím jógu, dojdu si na procházku, přičemž takhle relaxuji již několik let. Moje kamarádka zase našla na internetových stránkách https://www.ma­lujpodlecisel­.cz/ a kupuje si obrazy podle čísel, které ji pomáhají zbavit se stresu mnohem rychleji.

Jana5678

Dobrý den, chápu vaše obavy z prvního dne na střední škole. Je to opravdu velký krok do neznáma. Ale nebojte se je naprosto normální cítit se trochu nervózně. Mně pomáhá zbavit se stresu kratom, který je přírodní doplněk stravy. Jsem po něm bez stresu a nabíjí mě potřebnou energií. Držím palce a věřím, že to zvládnete.

Honzyn14

Myslím si, že se nemáš čeho bát, opravdu se tam neděje nic tak strašně jiného než na základní škole, natož na začátku. Právě v prváku se klade důraz na to, aby si studenti na přechod zvykli. Já jsem spíš před maturitou nedával psychicky, takže jsem si našel na netu CBD z https://www.cib­dol.cz/ a dával jsem si před spaním. Musím přiznat, že to opravdu pomohlo a mnohem lépe jsem se i vyspal.