kefud

Poradíte, jak na STB Zirkon Fire?

Dobrý den,
koupil jsem STB ZIRCON FIRE. Před nahráváním jsem naformátoval externí disk na Fat 32. Nahrál jsem na zkoušku cca 2-hodinový TV pořad. Nyní jsem před problémem jak nahrávku přehrát přes STB+TV. Zkusil jsem uspěšně nahrávku externího disku přehrát přes PC, což mě potvrdilo že nahrávka je v pořádku. Může mi někdo upřesnit jednotlivé kroky přehrávání z externího disku přes STB a TV. Přiložená Uživatelská příručka je pro mne až příliš stručná, v mnoha bodech nejasná z důvodu zkratek, nepřesného překladu či názosloví. Některé položky se zobrazují šedivě nebo vůbec.

PS. Bude možné u STB současné nahrávání a přehrávání?

https://www.e­uronics.cz/na­vod/dvb-t-prijimac-zircon-fire-s-dvb-t2-s-hevc-h-265-cerny-amkzirconfire/p428406/

Odpovědi
cochee

Řekl bych podle té příručky, že při přehrávání videa je třeba postupovat podle bodu 8.6–8.6.1–1 (Menu-Media Center atd.). Současné nahrávání a přehrávání budeš muset vyzkoušet.