hubickova

Jak na stáhnutí hudby do telefonu Nokia X1–01

Mám duál telefon Nokia X1–01.Když si na paměťovku stáhnu hudbu,kterou chci,dá se použít jako vyzváněcí melodie?

Odpovědi
beer

„Samozřejmostí je existence vyzváněcích profilů, vibrační zvonění, MP3 vyzvánění z SD karty, budík, kalkulačka. Posvítit na cestu si můžete velmi dobrou LED svítilnou.“:
http://www.mo­bilmania.cz/u­zivatelske-recenze/detail-recenze/sc-190/default.as­px?reviewdeta­il=1&id_review=2283
Ten mobil sice neznám, ale většinou to bývá tak, že vlezeš přímo na kartu (ne přes Média, nebo jak to máš v telefonu označeno), vybereš hudební soubor a v možnostech zvolíš použít jako..

www

Jen doplním Beera:
U Nokií se zvuky z karty přidávají jako vyzvánění, SMS ap. většinou takto:
Menu-Galerie-Paměťovka-Zvuky. Vybereš zvuk, stisk Volby-Použít tón-Zvolit. Uvidíš možnosti Nastavit jako.., potvrdit stiskutím Zvolit.
Přesně takto je to u Nokie N6300, ve tvém případě to bude stejné, nebo podobné.