pondělí

Jak na sršně na půdě?

Jak mám jít na sršně na půdě,podle zákona nesmím zabít,ale ony mne zežrat můžou

Nejlepší odpověď
člověk

každý nepozná sršně,tak vy je také nepoznejte,prostě větší vosa a nějaký biolit

Další odpovědi
taku1

Existují firmy, které sršně zlikvidují. Pokud máte sršně v domě tak vás ohrožují a zlikvidovat je můžete.

vašek1

Pokud vás ohrožují?Nebo by mohli,jako že jo tak se klidně obraťe na místní hasiče.Ti Vám jistě pomůžou,jsou natakové případy vybavení.

zdeny

ZAPÁLIT 🙂 , DĚLÁM SI SRANDU !!!

Džanička

Sršně i vosy vám v teplých měsících sundají hasiči,a to bez poplatku.V zimních měsících si to musíte zaplatit,protože hmyz zimuje,a není nebezpečný,takže ho můžete sundat sami..

anonym

Na půdě likvidaci nikdo neuvidí.
Až na ně půjdete,tak HLAVNĚ,AŽ zalezou na noc !!!