mishellka1

jak na sousedy 4

dobrý den
jak jste mi radili na předchozí otázku.......­..........( jak postupovat v případě příliš hlučných sousedů)
že stavební úřad změří krůčejovou neprůzvučnost, tak se mi pán vysmál že to st. úř. nedělá že to dělají firmy za x tisíc kč…a že těm sousedům nikdo nemůže nařídít at si tam dají koberec a že mám být ráda že se aspoň v noci vyspím (jen díky špuntům do uší)

tak už si vážně nevím rady :((((((
Doplňuji:
jenomže to by museli dělat hluk od 22–6 hod.. jenže nejhorší je to přez den

Nejlepší odpověď
Marky71

dobrý večer, nemyslela jsem tím, že stavební úřad Vám tu hlučnost změří, k tomu nemají oprávnění, ale jsou povinni Vaši stížnost řešit…buď po sousedech budou chtít doložit (pokud dělali načerno stavební úpravy) anebo si měření objednají.

Další odpovědi
fira

Naschvály se dělat nemají ale když není jiná pomoc.Dejte si ty špunty do uší a večer až půjdete spát pusťte rádio na plný pecky.A nebo až někam odjedete tak bych postupoval stejně.

afro.minerva

Naše sousedka co bydlela pod náma, tak den co den celou noc neustále jenom prala. A taky to sušila v bytě. Vyprala tam kamion hadrů pro charitu. Samozřejmě za úplatu. A když to takhle bylo už tři měsíce a ona to nepřestala dělat ani na každodenní upozorňování, tak jí táta začal pouštět Velkou šmoulimpiádu. Ale celej den. Ona byla pořád doma. A když jsme byli někde venku, tak i v noci. Položil repráky na zem a náhle za dva dny ticho. A už prala jenom ve dne. Nicméně od té doby je stejně celej barák plesnivej. Takže taky doporučuju naschvály…

georgia

Moje rada,je nejlepší řešení.Tak jak jsem radila minule.Jinak se zbláznite!
Doplňuji:
Pracuji v noci,tudíž spím přes den,ani přes den nesmí dělat hluk,který vás ruší!To sousedům řekla i policie,když jsem je na ně volala.Volejte pokaždé na ně policii,ať máte něco v ruce a potom řešení na Magistrátu,no a nakonec je třeba zmlátit-hovada!