milas

Jak na sousedské vztahy v paneláku?

Dobrý den,co dělat se sousedy,kteří si k nám neustále chodí a chodili stěžovat,kluci dupou,televize řve,když malej lezl,tak stále boucháni na topeni,při žehlení,že mi vrže žehlici prkno atd.Vždy příkazovým tónem.To byli ještě sami.Pak byl chvilku klid.Teď maji cca roční dvojčátka a je to ještě horší.14 dní zpět na mě sousedka vlítla v 11 hod.dopo­ledne,co si to dovoluji bouchat(řízky)a v noci chodit po bytě,že jí prý neustále budíme děti,to už jsme si vyměnili názory,protože už si připadám normálně šikanovaná.Pred 3 dny jsme leželi v posteli,když nás syn 15 l.který je ZTP/P mentální post.vyfotil a zasmál se hlasitěji té fotce,bylo asi 22,25h do minuty nám na dveře bušil soused(bušil,ne klepal)a,že mu tím zasmátím vzbudil obě děti(že on tím boucháním půlku paneláku je vedlejší)Ve mě už bouchly saze,řekla mu něco od plic,že chápu,že je to náročný,ale,že mě jejich děti nezajímají a v metla mu něco i zpětně.Načož mi řekl,že nejsem normalní.Teď vím,že jsem měla zase zalézt do postele,protože jsem byla vzteky bez sebe a začala rázovat bytem sem a tam.Přiznávám,že jsem si večer k PC otevřela víno.Za 10 minut tady byla policie pro rušení nočního klidu.Otevřela jsem,protože mě zajímalo to „chození po bytě po 22h.,dala OP,dostala domluvu,chvíli jsem argumentovala,přiz­nala,že chodím,protože se potřebuji uklidnit a byla "odkecaná“ slovy „Jde z Vás cítit alkohol“ příště budete dýchat,budeme natáčet a informovat socialku.Netušila jsem,že si dneska člověk nemůže otevřít doma víno,že je to pomalu „trestný čin“.No nakonec jsem jim řekla,že jde o dlouhodobé sous.vztahy a že se nevidíme určitě naposled.Podali jsme si ruku a poslali mě spát. Já se ale opravdu nehodlám učit létat a ani kluky,chodit spát ve 22hod.a po 22 hod. šeptat a bát se zakašlat,jít i na WC,aby na nás netřískali oni nebo policie.Mejdany neděláme a muziku pustíme jednou začas.No vlastně,když jsem se ptala sousedky,jestli jí nebude vadit,když budu dýchat,tak řekla,že ano.Tak vlastně čemu se divit???Jak se proti tomu bránit?!Snažila jsem se opravdu vycházet a krotila kluky,nad náma mají taky 4 let. prcka a navíc plovoučky,někdy je to zemětřesení,ale nikdy mě nenapadlo tam jít. Předem děkuji za radu M.

Nejlepší odpověď
zdeny

Máte prostě v baráku KRETÉNY !!! Každá rada drahá ale pamatujte , na každou svini se voda vaří . Zkuste – jak se do lesa volá tak se z něho ozívá , nebo oni jsou svatí ? Držte se
Doplňuji:
Na to se podívejte 🙂 to jsou pořádné sousedské vztahy !!! 🙂

Další odpovědi
anonym

Vubec jim neodpovidejte,ne­reagujte na jejich vytky,pokud delate rambajs,tak by ho museli slyset i jini sousede a s temi nemate problem.Jinak vam vasi situaci nezavidim,volat policii je dost husty,kdyz je jich zapotrebi jinde napr.domaci nasili,atd.tak se do niceho nemichaji jsou hlusi a slepi,vyprdnete se i na ne ,jste doma a nemusite jim ani otevirat,a kdyby jste pila vino dvema brckama,tak jim to musi byt putna.Pevne nervy a klidek.

ten který je

Doporučuji pouštět pravidelně na výkonné aparatuře kapely hrající hardcore,brutal death metal nebo trashcore a to hodně volume doprava.:-D

fortin

Dělejte to podobně jako oni: volejte policii, pište psaní na sociálku cože se to v jejich bytě děje.
Hledejte na těchto stránkách výraz SOUSED a zcela určitě na něco přijdete. Máte tam muže? Měl by jim domluvit abyste měla svůj klid. Je jasné že je slyšet v paneláku běžící děcko. Z toho taky šílím. Musí se to přeřvat nekvalitním rádiem, čro Vltava, Česko, zprávy aby přišli na to, že nežijí v klášteře. Chovejte se doma jako doma. V noci nemáte nikomu otevírat nežijete v koncentráku. Tlučte řízky, to je běžný režim života kdekoliv. Liskněte jí aby to nikdo neviděl, co na to říct…