Miska1Jana

Jak nahrát soubory na Youtube?

Prosím poradíte mi, jak nahrát soubory na Youtube. Chtěla jsem tam video jen uchovat a abych ho viděla pouze já. U všeho mi to píše porušení autorských práv. Nevíte náhodou někdo, co s tím? Děkuji

Odpovědi
anonym

Použij cloudové uložiště. Nejvýhodnější je asi www.MEGA.nz, které zdarma nabízí nějakých 50GB prostoru …

Na youtube můžeš video nahrát a označit jej za soukromé, v takovém případě jej nikdo jiný neuvidí. Ale i to je cloudové úložiště a tvému účtu se ta využitá kapacita odečítá z volné kvóty která je nižší než u MEGA.nz

Muffz

Máš v pozadí (nebo popředí) nějakou hudbu, která je registrovaná, a vztahují se ni autorská práva. Youtube každé video kontroluje a zabraňuje porušování autorských práv a nedovolí ti nahrát video, které by to porušovalo.

dr.luha

Pro takovéto účely můžeš použít svůj mrak (cloud):
https://1drv.ms/v/s!A­iIisXRanxbSggER­hQhRh0V9ONbf

Ušel ventil

Muffz – tak tomu není ,
pokud chceš video jen pro sebe tak si v nastavení dáš – SOUKROMÉ –

A teď tedy k tomu porušení autorských práv
ať už je soukromé nebo veřejné tak
to znamená – vystavit video můžeš (vždy je v odkazu zdali chceš hudbu vyměnit či ne ) ,ale nemůžeš ho zpeněžit
reklamu si tam vloží automat a zisky z reklam jdou automaticky nárokující straně ,
já např pod video ještě píší v Češtině ,Angličtině a Španělštině toto

Reklama vložena a zpeněžena vlastníky autorských práv – WMG
Jménem: BMG Rights Management LL
Advertising inserted and cashed the owners of the copyright of the company WMG
Name: BMG Rights Management LL
Publicidad insertada y cobrado a los propietarios de los derechos de autor WMG Name BMG En nombre de: BMG Rights Management LL

nebo někde si zpeněžení nárokuje více stran, tak píši aspoň takhle
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=-Xpo3tOKF-Q