kablik

Jak na slovenský internet?

tak mne napadlo že bych se mohl podívat na slovenský internet ale netuším jakým způsobem, mají tam
taky nějaký Seznam, nebo co tam používají za vyhledávače? jistě mi někdo poradí, díky

Nejlepší odpověď
Miroslavst

chceš-li se podívat na slovenský internet, stačí, když zadáš www.zoznam.sk a je to.
Jinak se podívej na tu vlaječku vpravo nahoře, kde jsou odpovede.sk a ty jsou taky slovenský internet.