BaRuNiCe

Jak na skype přidat příjmení a datum narození?

Vždy, když si v nastavení na skype zadám své příjmení, vymaže se mi datum narození… Když tedy přidám datum, zmizí příjmení (připíše se ke křestnímu jménu a píše to, že je profil neúplný)…

Jak to udělat, abych tam mohla mít jak datum narození, tak příjmení (v kolonce určené pro příjmení)?

Snad mě chápete, díky za rady

Odpovědi
Funna

mě např. do skype nejde datum přidat vůbec, protože se mi to vůbec „neprosvítí“…tím chci naznačit, že v tom maji soudruzi ze skype nejspíš trochu chaos…ale vůbec mi to nevadí, protože nechápu, proč máš potřebu všem veřejně sdělovat své osobní údaje, které se dají následně jednoduše zneužít…