Petrovskalui

Jak na růstové bolesti?

Zdravím, poradíte mi prosím někdo, co pomáhá dětem od růstových bolestí?

Odpovědi
Dochy

To je různé. Poraďte se s lékařkou. U nás když nezaberou jiné metody, použijeme menší dávku Nurofenu.

ivzez

Já bych u dítěte neriskovala rady z internetu, ale konzultovala bych
s ošetřujícím lékařem, pořípadně dalším dětským lékařem (lékaře
ke konzultaci si můžete nechat doporučit zdravotní pojišťovnou, která
konzultaci i uhradí).

Existují i ambulance bolesti, které mají větší zkušenosti
než běžní lékaři. Nevím ale, jestli se věnují i dětem.

Ivagotovkaa

Já jsem se trápila takhle s dcerkou, chuderka moje nemohla v noci ani spát, sehnala jsem ji nakonec chladivý krém Perozin, který ji hned zabral, a ona mohla v noci zase v klidu spát.

Petrovskalui

Mohu se prosím zeptat, kde jste ten krém koupila? A je tedy vhodný i pro děti?

Ivagotovkaa

Ano krém je vhodný pro děti, koupila jsem ho v eshopu lékárny https://www.pi­lulka.cz/pero­zin-krem-100ml, je 100% přírodní, takže se opravdu nemusíte bát, ho dát i dětem.

Dochy

Nic proti té masti, neznám ji, ale argumentace „je 100% přírodní, takže se opravdu nemusíte bát, ho dát i dětem“ je chybná. Muchomůrky jsou také 100% přírodní, takže bych si samozřejmě ten příbalový leták zkontroloval (bohužel jsem nenašel online) a před koupí se radši pozeptal v lékárně (co jsem tak koukal, není zrovna zadarmo)

A pokud to projde, samozřejmě proč to nezkusit, ale bacha, zrovna ty růstové bolesti jsou dost individuální. Jak já si pamatuju své problémy, chladivý krém by nebyl zrovna mou první volbou.