Anonym012

Máte nějakou radu, jak získat zpět ex?

S přítelkyní máme italské vztahy (je trošku tmavší) a vždy jsem to zachraňoval já a rozchodů tedy jsme měli x. Byli jsme spolu přes rok a vypadá to, že je asi fakt konec. Rozešli jsme se tak nějak ve zlým. Já to chci zachránit, ale musí i ona a to už volala i policajty, abych ji dal pokoj. Je mezi námi pár let rozdíl. Záleží mi na ni a jsem na ni i zvyklej.

Je tam nějaká šance? Že by se mohla ke mě vrátit, že se ozve? Jak jsem psal, rozcházeli jsme se xkrát, ale tentokrát fakt nevím, co se bude dít a z mé strany nyní už zachránit nic nemůžu, musí se ozvat ona.

Jak dlouho je ji potřeba nechat vycukat, aby přilezla? Pokud vůbec a přemýšlí nad našim vztahem taková ženská nebo to může mít na háku? Děkuji

Edit: Už jsem to upravil (název)

Nejlepší odpověď
Dochy

Podle toho co píšeš a i podle toho jak se vyjadřuješ o ní bych doporučil nechat ji jít… Když to půjde tak se usmířit, ale ze vztahu vycouvat (ne že bys teď musel couvat nějak daleko…)

Ale to je jen můj názor „z dálky a hodně malým kukátkem“…

a co vlastně chceš Ty? Najdřív se ptáš „jak na rozchod“ a pak „jak dlouho je třeba ji nechat vycukat“…

Další odpovědi
Drap

Musíš se zeptat jí. U každé je to jiné. My vás ani jednoho neznáme, netušíme co bylo či nebylo, jak můžeme dělat nějakou prognózu?

ivzez

Radu, jak získat zpět bývalou partnerku, nemám.

Mám ale radu, co byste mohl udělat, abyste příště nedopadl stejně:
Zamyslete se nad svým jednáním a vztahem k ženám obecně. Dokud své chování a pohled na ženy nezměníte, dopadne to s každou další stejně.

zjentek

Nijak, tohle se bude FURT vracet! Zkrátka se vy*er na itku a kup si jorkšíra!!!

Absolutní souhlas s ivzez!
Jednoduše „miluj“ VŠECHNY ženy rovným dílem a vyprdni se na nějaké liché (původem židovské) zvyky manželství a na všechny podobné „vztahy“ mezi mužem a ženou, protože jediným jejich výsledkem nakonec bude JEN TVÉ VLASTNÍ OMEZENÍ!!! A na omezený život je IMHO život dosti krátký. ;p

nyjono

  1. nevíme, co vše rozchodu předchàzelo
  2. ty to chceš zachrànit, ale MUSÍ i ona > ale co když už nechce?
  3. volala policii, tak to asi vše OK. Proč je volala a co oni na to?
  4. TY chceš aby se vràtila a chceš ji nechav vycukat??? A proč by měla přilézt?

    Nestačilo by, aby se vràtila?

  5. Chce se vůbec vràtit?

Opakuju, do vašeho vztahu nevidíme a hlavně partnerský vzrah je velká pavučina různých souvislostí.

Hlada

Doporučuju se sebou něco udělat. Takto se nechová normální chlap. Teatrální výstupy mohou imponovat jen hysterce. Prober to se svými přáteli nebo vyhledej psychologa. Čím dřív si uvědomíš vadu svého počínání, tím lépe. Dá se to léčit. Pokud budeš takto pokračovat, může tě čekat trestní stíhání.

dubraro

Jediná. Nezkoušet to. Nemá to cenu.

autacek

Nech ji jak píšeš „vycukat“, buď přileze, nebo si najdeš jinou nešťastnici. Možná by pro ni i tebe bylo lepší, kdyby se už nevracela.

iceT

Být tou ženou, tak za tebou nepřilezu, zejména pokud jsem si zvykla na to, že za mnou přilezeš ty.
Pokud ti na ní opravdu záleží, tak počkáš. Pokud sis na ni zvykl, zvykneš si i na druhou, na třetí…

orestez

Kup jí dodávku nebo SUV, kup květiny které má ráda a navštiv její rodiče.

Anonym012

Tak nakonec jsme spolu, ale stálo to úsilí.