Honzas85

Jak na roubování rajčat?

V létě si rád pěstuji na zahradě rajčátka, ale v poslední době se moc nedaří. Na internetu jsem se dočetl něco o roubování rajčat – http://magazin­.specialnizah­radnictvi.cz/rou­bovani-rajcat-pro-vetsi-sklizen/. Tak by mě zajímalo, jestli také roubujete a máte větší sklizeň. Dosud jsem tak akorát rouboval ovocné stromy 🙂

Odpovědi
Drap

Kdys jsem to zkoušel, i na bramboru. Záleží však na tom jak kvalitní a produktivní jsou rouby. že by se nějak významně zvýšila produkce, v domácích podmínkách, kdy nemáš vyšlechtěná rajčata s velkou produkcí, se nedá říct.