štamgast

Jak na přirozené kruhy pod očima?

Mám pořád kruhy pod očima, tak se chci zeptat, jak je zamaskovat, když jsou trvalé.

Nejlepší odpověď
Drap

Nejlepším způsobem podle mne je neřešit to, nechat tomu přirozený vývoj. Ujasnit si sám v sobě : Je to důležité ? -zda kruhy mám či nemám ? Každý jsme přece nějaký.

Další odpovědi
Damiana

Chyba může být ve špatném stravování – požívání nadměrného množství soli nebo uzenin. Avšak nejčastější příčinou je nedostatek spánku.
Pokud dodržuješ spánkový režim a přesto se kruhy objeví, příčinou bude nepřiměřená námaha očí, kterou může způsobit například nedostatečně osvětlení a špatná poloha při čtení apod. Také nedostatek vitamínu A, dědičnost či stres.
Jak je zlikvidovat? Pomáhají plátky okurky přiložené na zavřené oči, relaxace a uvolnění, kdy si oči alespoň chvíli odpočinou a jejich svalstvo se zbytečně nenamáhá.
Podobný efekt mají i vychlazené sáčky (použité) od černého čaje nebo dobře vychlazené čajové lžičky, které se přitisknou na víčka. Ale tohle působí hlavně na opuchlá víčka.
Pro okamžitý efekt nezbývá než tyto kruhy zamaskovat. Nejúčinnějším prostředkem je korektor.
Na trvalé kruhy pod očima se často používá i laser nebo plasticko-chirurgický zákrok. Bohužel není možné ho použít u každého – záleží na typu pokožky a na jejím stupni poškození.

briketka10

mám je taky a neřeším je 😁
chodím prostě s báglama che..
jako herec Kanyza je ještě nemám Vy jó ??

http://www.zkras­leni.cz/kruhy-pod-ocima-pricina-a-odstraneni/

ad REHU nikdy jsem neviděla žádného muže co si dává pod oči korektor..

ReHu

Zamaskovat je lze korektorem.
Je potřeba vybrat správný odstín a opatrně, jemně vklepat do pokožky.
V okolí očíé je pokožka velmi jemná, proto jn ehkými poklepy.
Vůbec z toho neměj trauma, v prodejně ti poradí, nebo některá „distributorka“ kosmetiky :).
Doby se změnily a je běžné, že chalpu také chtějí vypadat k světu.
Bez ironie.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­109&q=kruhy+pod+o%C4%­8Dima&sa=Vyhle­dat

Pecudka

Mám je co pamatuji ( 61.let ), a neřeším to, tak nějak to ke mě patří 🙂

stela

Tak záleží jestli taky pořádně spíte.Jinak bych to neřešila,menší vrásky jsou někdy pěkné.